• 11.02.2015
  • 12567

Hobi, Kültür, Sanat ve Meslek Edindirme Kursları

Hobi, Kültür, Sanat ve Meslek Edindirme Kursları

Tokat Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezlerimizde amacımız; hanımların ilk günden itibaren hayatlarını renklendirmek, onları bilinçlendirmek, hanımların günlük hayattaki streslerini atmalarına yardımcı olmak, daha mutlu bir birey olarak evlerine dönmelerini ve bu mutluluğun evlerinde eş ve çocuklarına da yansımasını sağlamaktadır.


Tokat Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezlerimizd açılacak olan kültür ve sanat kursları hanımların hayatlarında yepyeni bir pencere açacaktır.


Okuma-Yazma, Ebru, Tezhip, Kırkyama, Mefruşat, İğne Oyası, El Örgüsü, Resim, Yağlı Boya, Ahşap Boyama, Kumaş Boyama, Tel Kırma, Takı Tasarımı, Mum Batik, Vitray, Sabun, Ev aksesuarları, Yöresel bebek, Diksiyon, Bilgisayar, İngilizce, Cilt Bakımı, Manikür-Pedikür, Kuaförlük, Halk Oyunları, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Keman, Ud, Kanun, Bağlama vb gibi kurslar düzenlenecektir.


Okumanın Yaşı Yok  sloganıyla çıkacağımız yetişkin okuma-yazma kurslarıyla okur yazar olmayan hanımlara okuma ve yazma öğretilecektir. Kursiyerlerin defter, kitap ve benzeri tüm ihtiyaçları Tokat Belediyesi tarafından karşılanacaktır.